İKİ SATIR STEAKHOUSE 4/10

İki satır,

İki satır toplam 3 şubeden oluşan kasap köftenin yeni markası, ortam artık çok alışık olduğumuz steakhouse konseptinde. Rahat bir ortam yaratılmaya çalışılmış,

Menü köfte ağırlıklı, et namına antrikot, bonfile ve kuzu pirzola var. Steakhouse diye geldiğim bir yerde menüye bakar bakmaz köfteci mi burası sorusunu sordum kendime.

Yemeğe başlamadan önce manda yoğurdunu test etmek istedik, gelen yoğurt alışık olunduğu üzere kıvamlı, ince kaymak tabakalı idi, fakat yoğurt ekşi değil resmen acıydı 4/10.

Açık ayran çok sulu geldi, yoğurdu kıvamında koymakla koymamak arasında kalmışlar gibi. Herhangi bir lezzet alamadım 4/10.

Gelen ekmek bildiğiniz market ekmeği, hem sandviçlerde hem hamburgerlerde aynı ekmeği kullanıyorlar 4/10

Antrikot ve biftekli sandviç sipariş ettik, pişirme seçimi sorulmadı. Gelen et ise yaklaşık yarım santim kalınlığında ve çok pişmişti, Antrikot yanında taze kesim patates verilirken biftek sandviçin yanında dondurulmuş parmak patates geldi. Tabağın ortasında duran köfte sosuna ise bir anlam veremedim 4/10.

019 020

Fiyat olarak steakhouse’ların çok altında, ancak kendini steakhouse olarak tanıtan bir restorandan en azından birkaç standarda uyulmasını beklerdim.

Ortalama notum 4/10.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s