NAAN BAKESHOP 5/10

Naan Bakeshop Moda caddesi üzerinde küçük bir ekmek fırını,  endüstriyel olmayan mayalar ile ekmekler yaparak bizleri kaliteli ekmek ile buluşturuyorlar. Naan aynı zamanda sabah kahvaltısı servisi ve gündüz için sıcak ve soğuk sandviçler yapmakta. Bu küçük ama sevimli mekanda bir cumartesi kahvaltısı yaptık.

Öncelikle mekan oldukça küçük. Dışarıda 2 masa ve içeride çok sıkışık 10-15 masa var. Bu sıkışıklık o kadar yoğun ki bazen oturduğunuz masadan kalkmak bile mümkün olmuyor. Servis oldukça kötü, bir asık surat durumu söz konusu, gerek sipariş alırken gerek siparişleri getirirken asık suratlar dikkatinizi çekiyor. Servis kalitesi de bir o kadar düşük, örneğin çayın yanında şeker getirmeyi sormadılar bile 4/10.

Sandviç ve Bagel sepeti tercihlerimiz oldu. Croque Naan Köy ekmeğinin içinde Kars Gravyeri ve fümeden oluşuyor. Üzerine kırılan yumurta ve yeşillikler ile servis ediliyor. Ekmek zaten tartışmasız çok iyi, fakat sandviç içindeki Kars Gravyerinin bırakın erimeyi, soğuk olması ve sonuç itibari ile soğuk bir sandviç yemeniz can sıkıcı 7/10.

IMG_1337

Bagel Sepeti ise tam bir hayal kırıklığı. İki dilim sandviç ekmeğinin üzerine konulmuş küçücük bir bagel, menüde isminin neden bagel sepeti olduğu sorusunu getiriyor insanın aklına.  Yanındaki reçel ve peynir vasat, ve en önemlisi menüde fıstık ezmesi ile servis edilir yazmasına rağmen fındık ezmesi ile servis ediliyor 4/10.

IMG_1338

Sonuç itibari ile güzel ekmek almak istiyorsanız doğru Naan`a. Ama güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsanız adresiniz Naan olmamalı.Ortalama 5/10.

Naan Bakeshop Menu, Reviews, Photos, Location and Info - Zomato

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s